Onderwijsbureau

Het Onderwijsbureau houdt zich bezig met allerlei zaken die het onderwijs betreffen. Het Onderwijsbureau is verantwoordelijk voor de organisatie van tentamens en examens, de inroostering van het onderwijs en voor studiebegeleiding. Ook verzorgt het Onderwijsbureau de studievoortgang- en rendementsstatistieken/analyses en de beleidsmatige en ambtelijke ondersteuning van het onderwijsmanagement.

Afdelingen binnen het Onderwijsbureau zijn Studiebegeleiding en de Studieadministratie.

Medewerkers Onderwijsbureau

E. (Ella) Noordhoek (hoofd Onderwijsbureau)       
Telefoon 598 5120
E-mail e.noordhoek@vu.nl

M. (Marjolein) Paap (medewerker Beleid en Organisatie)
Telefoon 598 6134
E-mail m.paap@vu.nl

C.M. (Krista) Visscher (medewerker Beleid en Organisatie)
Telefoon 958 2702
Email c.m.visscher@vu.nl

R.A. (Rune) Meerman (projectmanager Internationale accreditatie)
Telefoon 598 3709
E-mail r.meerman@vu.nl

A.G.M. (Asteria) Straathof  (onderwijscoördinator)
Telefoon 598 88885
E-mail asteria.straathof@vu.nl

M. (Marjolein) Schoonebeek (onderwijscoördinator)
Telefoon 598 9451
E-mail m.schoonebeek@vu.nl

S.P. (Sabrina) van Raat (ambtelijk secretaris)
Telefoon 598 2425
E-mail s.p.van.raat@vu.nl

C.P. (Kees) Traas (medewerker selectie bacheloropleidingen)
Telefoon 5989610
E-mail c.p.traas@vu.nl

M.X. (Mitchell) Dalen (medewerker selectie bacheloropleidingen)
Telefoon 598 3438
E-mail m.x.dalen@vu.nl

E.M. (Els) de Vries (medewerker academische structuur, onderwijsevaluaties)
Telefoon 598 8105
E-mail els.de.vries@vu.nl

Onderwijsplanning

M. (Maritha) Bang-Afoe
R.A. (Ron) Yivat
E-mail: roosters.feweb@vu.nl

Secretarissen Examencommissie

S. (Sabine) van Vugt
J.J.M. (Hans) Welling
E-mail: examencommissie.feweb@vu.nl

Medewerkers Studiebegeleiding

S.M.A. (Stéphanie) Catz
M.B. (Mascha) Heemskerk
S. (Solange) Quandus
M.W.J.C. (Marloes) Theuns

VU-studenten en medewerkers kunnen voor meer informatie naar VUnet.

Medewerkers ICT&O Ondersteuning

S.W.M. (Sylvia) Visser
Telefoon 598 2941
E-mail sylvia.visser@vu.nl

Medewerkers Studieadministratie

I.C. (Irvine) Amatanom
V. (Vanessa) Fernand
J. (Joost) Haringhuizen
Z. (Zehra) Ozbek
B.P. (Bastiaan) Simonse
E-mail: studiesecretariaat.feweb@vu.nl